Revit 2019: آموزش اساسی برای استراکچر (امپریال)

من اریک وینگ هستم و از Revit Structure Training Essential Training استقبال می کنم. در این دوره ، خواهیم دید که چگونه می توان برنامه های استقرار ، محصور کردن نقشه ها ، لبه های آماده و پشتیبانی را تهیه کرد. من با گفتن بهترین روش برای راه اندازی یک مدل کمکی و ایجاد طرح بندی نمایش شروع می کنم. در آن مرحله ، من بهترین راه برای شامل شبکه ها و بخش ها ، اسکله ها و پیلسترها را برای شما تعریف می کنم ، چگونه می توان به نمایش مکان های اساسی ، شیب دار ، قطعات اصلی و آسانسور چاله پرداخت. ما علاوه بر دستگاه ها و رویه های مختلف بسیاری از این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد. در حال حاضر ، ما باید با Revit Structure Essential Training شروع کنیم.

Revit 2019 یک برنامه فوق العاده برای طراحی کمکی ، ارائه ابزارهای خط مقدم برای ساخت گزینه های سازه ، تفریحات ساختمانی و توزیع اسناد و مدارک شفاف و ساده برای اشتراک گذاری است. این دوره شامل بخش های قابل توجهی از Revit می باشد که برای استراکچر پایه مورد استفاده قرار می گیرد و برای مشتری که می خواهد در واحدهای با شکوه (اینچ و پا) کار کند ، در نظر گرفته شده است.

با مراجعه به یک مدل مهندسی ، بدانید که چگونه می توان موسسات ، میلگرد و محاصره را در نظر گرفت. چشم اندازها و نقشه ها را تنظیم کنید تکه های مدل و براکت؛ و یک ظرف غذا بیشتر ایجاد کنید. این دوره برای افرادی که هیچ تجربه Revit ندارند ، یا برای مشتریانی که بیشتر توسعه یافته دارند ، نیاز دارند تا از یک موضوع گزاف گویی کنند و از آن نقطه شروع شوند. در هر صورت ، این دوره جامع می تواند شما را ترغیب کند آنچه را که می دانید در استراکچر Revit خطرناک باشد.

آموزش رویت استراکچر revit ,استراکچر ,دوره ,توان ,training ,آموزش ,revit 2019 ,برای استراکچر ,essential training ,استراکچر revit ,revit structure ,برای استراکچر امپریال ,2019 آموزش اساسی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت موسیقی ارزشی2 مطلب وب سایت رسمی اردبیل موزیک هر چی بخوای اینجاست